Jakość

Posiadamy nowoczesny sprzęt stomatologiczny co zapewnia wysoki poziom usług, komfort i bezpieczeństwo. 
W codziennej pracy wykonujemy punktowe zdjęcia RTG zębów za pomocą radiowizjografii cyfrowej .Obraz z czujnika przesyłany jest natychmiast na ekran monitora .Daje to możliwość dowolnego powiększania zdjęcia, zmiany kontrastu, balansu bieli. Jest to nowoczesny sprzęt radiologiczny pozwalający ponad dwukrotnie zmniejszyć dawkę promieniowania rentgenowskiego dla pacjenta.
W leczeniu kanałowym używamy bezprzewodowego wolnoobrotowego mikrosilnika endodontycznego, który jednocześnie wskazuje elektronicznie pomiary endometryczne (m.in.długość kanału) oraz lupy endodontycznej.

Ogniska próchnicy w miejscach trudnodostępnych pomaga nam zlokalizować kamera wewnątrzustna. Na życzenie pacjenta zdjęcia takie można wykonywać bez ograniczeń i w dowolnej projekcji. Duże powiększenia zdjęć pozwalają postawić dobrą diagnozę, zaplanować właściwe leczenie a pacjentowi rozeznać się w wielkości i charakterze problemu zdrowotnego.
Dla pacjentów, którzy obawiają się bólu w czasie wykonywania zabiegów mamy w ofercie znieczulenie standardowe i znieczulenie komputerowe QuickSleeper One.

Od lat współpracujemy z najlepszymi technikami protetyki, którzy posiadają certyfikaty odbytych szkoleń w Polsce i za granicą.
Lekarze i asystentki  pracujący w naszym centrum, systematycznie podnoszą kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach specjalistycznych.
Nadrzędną jednak zasadą jest ochrona Naszych Pacjentów przed zakażeniami, którą doprowadziliśmy do najwyższych standardów światowych. Oprócz przestrzegania standardowych procedur, służy nam w/w system wewnętrznej dezynfekcji unitu i narzędzi, a najwyższy poziom bezpieczeństwa każdego Pacjenta zapewnia autoklaw  DAC UNIWERSAL klasy S, który pozwala na użycie jednej sterylnej końcówki pracującej tylko dla jednego pacjenta. Autoklaw posiada system pełnego monitorowania i archiwizacji parametrów sterylizacji. 
Wszystko to w połączeniu z dużym doświadczeniem i rzetelnością oraz miłą atmosferą sprawia, że oferujemy Naszym Pacjentom usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.